Subrina professional
Subrina club

BODY z bonusového programu  SUBRINA CLUBu  opravňují každého člena k čerpání výhod ve formě tří druhů bonusů:


Q BONUSY

Bonusy,  které si vybírají sami členové SUBRINA CLUBu  na základě jejich nákupů zboží SUBRINA PROFESSIONAL v daném čtvrtletí.

Q BONUSY Vám umožňují co nejrychleji zúročit vaše nasbírané body. Do jednoho měsíce po ukončení kvartálu vám zašleme vybraný bonus, který jste si označil/a na zadní straně KARTY NÁKUPŮ.karta nakupu 3 2017

Firma ILIRIJA CZ, s.r.o. si vyhrazuje právo měnit hranici bodů pro získání bonusů a hodnotu bonusů.

Q BONUSY (kvartální neboli čtvrtletní bonusy)

  • můžete  získat  POUZE ZA NÁKUPY zboží SUBRINA PROFESSIONAL v daném čtvrtletí
  • můžete získat za symbolickou 1 Kč
  • v každém čtvrtletí můžete vybírat ze tří Q BONUSŮ podle počtu získaných bodů

Konkrétní Q BONUSY jsou vyznačeny na zadní straně každé Karty nákupů. V každém čtvrtletí obdržíte automaticky novou Kartu nákupů, do které Vám prodávající všechny Vaše nákupy zboží SUBRINA PROFESSIONAL zapíše a potvrdí. Vy Kartu nákupů zašlete do určeného data na určenou adresu.


P BONUSY

Nabízí všem členům SUBRINA CLUBU neomezené možnosti ve výběru velmi hodnotných dárků přesně podle jejich představ. Jestliže jste se nerozhodl/a pro Q BONUS  za příslušné čtvrtletí, máte možnost si své body střádat delší časové období, maximálně však 24 měsíců, * na PRŮBĚŽNÉ KONTO, dokud se sami nerozhodnete pro svůj dárek - PRÉMIUM (P) BONUS. Ve chvíli, kdy máte na vybraný dárek dostatek bodů, můžete si jej u nás rezervovat. Dárek vám zašleme nebo od nás obdržíte poukaz k jeho nákupu v e-shopu vybraných partnerů.

Dárky si můžete vybírat celkem ze 7 skupin: 


Časopis3 20177

*pokud si PRÉMIUM BONUS neuplatníte do 24 měsíců, body nasbírané před touto dobou Vám propadnou.

PRÉMIUM BONUSY se nevztahují na jakékoliv akční zboží.

Stav vašeho průběžného konta zjistíte na bezplatné tel. lince 800 101 139.

Firma ILIRIJA CZ, s.r.o. si vyhrazuje právo měnit hranici bodů pro získání bonusů a hodnotu bonusů.


A BONUSY

Tyto bonusy dostávají automaticky Aktivní členové SUBRINA CLUBu každé čtvrtletí. Jedinou podmínkou pro vydání A BONUSŮ je zaslání Karty nákupů za minulé čtvrtletí s minimálně jedním vyznačeným nákupem zboží SUBRINA PROFESSIONAL do stanoveného data.

 

SBS 2 2016 titulka


R BONUSY

Roční losované výhry. Na konto každého člena postupně přibývají BODY za nákupy v jednotlivých čtvrtletích a body za ostatní aktivity. Podle hodnoty konta na konci každého roku jsou jednotliví členové zařazeni do příslušného osudí pro losování R BONUSŮ.

R  BONUSY  (ROČNÍ losované VÝHRY)

Q BONUSY za jednotlivá čtvrtletí se sčítají a tím roste i Vaše ROČNÍ KONTO. Pokud za celý rok nasbíráte 300 a více bodů, automaticky jste zařazeni do losování o tzv. R BONUSY neboli ROČNÍ losované VÝHRY.

Tím jste zařazeni do osudí pro losování o hlavní výhru.

VEZMEME VÁS DO SLOVINSKA

Sbírejte poctivě body i v roce 2017 a staňte se jedním z 5 šťastlivců, kteří od nás získají roční bonus -  4denní zájezd do Slovinska s bohatým programem.

 

bled sightseeing tour from ljubljana with cream cake tasting in ljubljana 138855

 * zájezd se uskuteční v roce 2018

Vaše bodové konto spravuje ILIRIJA CZ s.r.o., Třebíč (kontrolní evidenci si může vést každý člen sám). Aktuální stav Vašeho konta můžete sami sledovat ZDE, nebo stačí zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 101 139.  

Firma ILIRIJA CZ, s.r.o. si vyhrazuje právo měnit hranici bodů pro získání bonusů a hodnotu bonusů.

Více informací a registrace na bezplatné lince: 800 101 139.