Subrina professional
Subrina club

Věrnostní program volně navazuje na BONUSOVÝ PROGRAM. Pro Q bonusy je rozhodující zisk bodů v daném čtvrtletí. V dalším čtvrtletí začínáte body pro Q bonusy získávat zase od nuly. Pro R bonusy se body sčítají po celý rok. Na konci každého roku probíhá závěrečné losování ročních bonusů a poté se začínají body sbírat znovu od nuly. Ne tak ve VĚRNOSTNÍM PROGRAMU – tady se Vám body evidují NEPŘETRŽITĚ  na tzv. CLUBOVÉM KONTĚ a to už od začátku roku 2007. Cílem každého člena SUBRINA CLUBu by mělo být dosažení hranice 1200 resp. později 2500 bodů.

Hranice 1200 bodů = STŘÍBRNÁ POZICE SC

Pokud dosáhnete hranice 1200 bodů (někdo může této hranice dosáhnout během jednoho roku, jinému bude cesta ke STŘÍBRNÉ POZICI SC trvat i několik let), opravňuje Vás to v příštím roce k využívání slevy 10% - 50% na všechny akce vyhlášené SUBRINA CLUBem.

Tyto výhody platí celý následující rok po získání STŘÍBRNÉ POZICE SC . Aby těchto výhod mohl člen SC využívat i v dalších letech, musí svoji STŘÍBRNOU POZICI SC  „obhájit“. V praxi to znamená, že v následujícím roce po získání pozice musí na jeho Clubové konto přibýt minimálně 400 bodů.

Hranice 2500 bodů = ZLATÁ  POZICE SC

Pokud dosáhnete hranice 2500 bodů, opravňuje Vás to v příštím roce k využívání slevy 20% - 100% na všechny akce vyhlášené SUBRINA CLUBem.  Tyto výhody využívá člen SC už nastálo.  Jedinou podmínkou je, aby v každém z následujících roků přibylo na jeho Clubové konto minimálně 500 bodů.

  

              MG 0005           MG 0313           MG 0550

SUBRINA WEEKEND - každoročně pořádaný wellnes víkend plný vzdělávání, relaxace a zábavy. Více se dozvíte ZDE

Podívejte se, jak to vypadalo na SUBRINA WEEKENDU 2017 ZDE.