Subrina professional
Vzdělávání

Jaký byl SUBRINA WEEKEND 2017?

Na letošní ročník SUBRINA WEEKENDU jsme vyrazili 2. květnový víkend do Brna. Naše kadeřnice z brněnského SUBRINA STUDIA se na domácí půdě cítily jako ryby ve vodě a všichni další zúčastnění si zase pochvalovali komornější atmosféru hotelu OREA RESORT SANTON na brněnské přehradě.

 

SANTON 001 web     MG 0005

Hned páteční program ukázal, že práce kadeřníka nemusí končit jen dokonalou barvou, střihem a stylingem. Tricholožka Andrea Ela Mastroiany nás seznámila s vědním oborem, který se zabývá studiem vlasové pokožky, jejími problémy a následnou léčbou. Na trichologii volně navázala prezentace věnující se podobnému tématu. Společnost Inka Collagen představila nový produkt na podporu léčby problémů nejen vlasových. O novince, která spoustu kadeřnic i kadeřníků oslovila a  mile překvapila, se více dozvíte v 3. čísle časopisu SUBRINA NEWS.
Poslední bod pátečního programu byl určen převážně kadeřníkům, kteří si nejsou zcela jisti v roli podnikatelů. Přednáška zaměřená na ekonomiku salonu s užitečnými tipy do podnikání sklidila veliký ohlas. Několik tipů z přednášky, jak své podnikání a ekonomickou situaci s přehledem zvládat, najdete tady na našem Osobním poradci. Privátní hotelové wellness na závěr večera bylo pak více než příjemnou tečkou po nabitém prvním dni SUBRINA WEEKENDU.

 MG 0167      MG 0144


V sobotu se na SUBRINA WEEKENDU postupně vystřídaly hned 4 roční období. Kadeřnice z brněnského SUBRINA STUDIA společně s mastery SUBRINA PROFESSIONAL představili kolekci účesů FOUR SEASONS inspirovanou 4 ročními obdobími. Modelové a modelky předvedli kromě okouzlujících - a hlavně opravdu nositelných - účesů (technologické postupy k jejich vytvoření najdete ZDE) také stylovou elegantní módu pro muže i ženy z dílny společnosti Steilmann & Stones. Velký úspěch sklidilo také komornější uspořádání sálu, díky kterému  pracovali naši kadeřníci téměř mezi publikem a všichni si tak mohli prohlédnout každičký detail pěkně zblízka.
Pomyslnou třešničkou na dortu na závěr sobotního programu byla vyhlídková plavba parníkem po Brněnské přehradě. I když počasí trochu zradilo, zajímavá přednáška o přehradě, dobré víno a zábava v podpalubí  po celou dobu plavby vše vynahradilo...:-)

 MG 0204     MG 0313


Poslední den víkendu patřil kráse a noblese. Pod taktovkou masterů SUBRINA PROFESSIONAL vznikaly všem před očima dechberoucí svatební účesy. Každý účes pak navíc dovedla k naprosté dokonalosti přední česká floristka Marie Bittnerová a její pestrobarevná paleta živých květin a květinových dekorací. Krása střídala nádheru a v sále se náhle ocitly elegantní dámy, kouzelné nevěsty i pohádková víla... Podívaná, při které se vážně tajil dech, byla opravdovým zlatým hřebem celého SUBRINA WEEKENDU.

 MG 0420     MG 0550

Více fotek a video z celého SUBRINA WEEKENDU najdete TADY.